Tájékoztatás a 2021/22 nevelési évre való jelentkezés menetéről

Óvodánkba szeretettel várjuk a XI. kerületi katolikus családok óvodáskorú gyermekeit. Sajnos a nyílt nap tartásását a szokott formájában idén a rendeletek nem teszik lehetővé, hogy a tájékozódást mégis valamilyen formában segíteni tudjuk online tájékoztató beszélgetést tartunk

2021. március 19-én, pénteken 17-18 óra között

amire az alábbi zoom linken lehet majd csatlakozni:

Online Tájékoztató Zoom link:

Meeting ID: 856 6936 2249
Jelszó: sztg2021

Kérünk minden kedves érdeklődőt, hogy lehetőség szerint használják a kamerájukat, valamint, hogy a beszélgetés része könnyebben működjön, használják a zoom felület jelentkezés ikonját.

Az alábbi linken egy pici bepillantást engedünk óvodánk mindennapjaiba néhány kép erejéig. Fogadják szeretettel!

A járvány helyzet miatt az eljárás menete az előírásoknak, a rendeleteknek megfelelően változhat,  aktuális rendeletek értelmében pillanatnyilag jelentkezést a következő rendszerint tervezzük megvalósítani:

A jelentkezési napok:

2021. április 20-án, kedden
              2021. április 21-én szerdán
              2021. április 22-án, csütörtökön
              2021. április 28-án szerdán
mindegyik napon 13:00-17:00 óráig.

A  jelentkezéseket, tehát a szokásos rend szerint, de az aktuális törvényrendeletek, betartásásval személyesen szeretnénk megtartani, a családok feltorlódásának elkerülése érdekében kérjük előzetesen az itt megtalálható előjelentkezési felületet legyenek szívesek kitölteni, a beérkezett redisztrációk alapján fogunk időpontokat  osztani a jelentkezési napokat megelőző napokban.

A jelentkezés feltételei

• Betöltött harmadik életév
  • XI. kerületi bejelentett állandó lakcím
  • Szobatisztaság

Mit kell hozni a jelentkezésre?

• lakcímkártya (gyermeké és szülőké is, XI. ker. állandó lakcímmel)
  • a gyermek születési anyakönyvi kivonata, vagy személyazonosító okirata,
  • a gyermek TAJ kártyája,
  • az online jelentkezés visszaigazolását kapott dokumentum kinyomtatva aláírva
  • egyházi ajánlás (plébánosi, lelkészi).

A jelentkezés menete:

A jelentkezési lapot ezúttal itt a honlapon megnyitott felületen kérjük majd kitölteni. A jelentkezőktől kérjük a visszaigazolásként megkapott a jelentkezési lapokat aláírással ellátva a jelentkezési napokra behozni. Bízunk benne , hogy a 2021-2022-es nevelési évre a régi rendszerint meg tudjuk tartani a személyes jelentkezéseket a megadott időpontokban.

Kérjük a kedves szülőket, hogy a személyes jelentkezést megelőzően, 2021. április 27-ig estig legyenek szívesek egy motivációs levelet küldeni az óvodavezetés számára a gellertovoda.iroda@gmail.com címre az alábbiak tartalommal:

1) A családi rövid bemutatkozása
2) A család hit élete - közösségi kapcsolódások
3) Mit kér (vár el) az óvodától?
4) Mit tud tenni, vállalni az óvodáért?
5) Miért szeretnének a Szent Gellért Óvodába járni?

Kérjük, a jelentkezésre feltétlenül a gyermekükkel együtt jöjjenek, lehetőség szerint az édesanya és az édesapa is!
A felvételi bizottság 2021. május 4-ig minden családot levélben értesít a felvétel eredményéről. Így akiket nem tudunk felvenni helyhiány, vagy egyéb okok miatt, azoknak még lehetőségük lesz jelentkezni májusban az önkormányzati óvodákba.