Jelentkezés 2020/21

Óvodai jelentkezés

A 2020/2021-es nevelési évre történő óvodai felvételek az eddigi gyakorlattól eltérő módon fognak zajlani. A koronavírus-járványra való tekintettel személyes találkozásra sajnos nem lesz lehetőség (A 7/2020 (III. 25.) EMMI határozat értelmében).
Ezért az Adatlap óvodai jelentkezéshez című word dokumentumot kérjük kitölteni és az Adatkezelési tájékoztató elolvasása után a gellertovoda.iroda@gmail.com címre word formátumban visszaküldeni, 2020. április 14-én éjfélig. Ezt követően a felvételi döntésről legkésőbb április 16-án értesítést küldünk a szülőknek, valamint legkésőbb április 20-ig a felvételt nyert gyermekek körzetes óvodájának. Ily módon az önkormányzati (kötelező felvételt biztosító) óvodákban ezek a férőhelyek felszabadulhatnak.
A rendelkezésnek megfelelően a szükséges iratokat már csak a felvett gyermekekre vonatkozóan fogjuk kérni - a veszélyhelyzet elmúltát követően-, de legkésőbb az első óvodai nevelési napon.

Megértésüket megköszönve, üdvözlettel:
Feltserné Hegedűs Klára