Tájékoztatás az óvoda bezárásával kapcsolatban

Kedves Szülőtársak!

Sajnálattal értesítjük a kedves Szülőtársakat, hogy a kormány döntése értelmében, valamint Újbuda Önkormányzatának döntésével összhangban a Szent Gellért Óvoda március 16-tól zárva tart.
Tudjuk, hogy sokatoknak különösen nehéz lesz munka mellett megszervezni, hogy elhelyezze gyermekét. Hosszú egyeztetés után mégis arra jutottunk, hogy ezt a szigorú, de a koronavírus terjedése szempontjából leginkább hatékony és felelőségteljes rendelkezést kell meghoznunk. Egyéb részletekről az óvoda honlapján keresztül fogunk tájékoztatást adni.

A Szent Gellért Óvoda közössége különösen nagy erőt és segítséget adhat nekünk. Akinek lehetősége van segíteni a nehézséggel küzdő szülőket, bátran ajánlja fel támogatását.

A bent maradt holmikat, felszereléseket március 16-án (hétfőn), 17-én (kedden) 7:30-10 és 12-16 óráig tudjátok elhozni.

Ezzel együtt az óvodában szervezett minden egyéb foglalkozás, különóra is elmarad, bizonytalan ideig! (Úszás sem lesz!)

TERMÉSZETESEN A MÁRCIUS 20-RA MEGHIRDETETT NYÍLT NAP IS ELMARAD, PÓTLÁSÁRÓL, HA EGYÁLTALÁN LESZ ILYEN, KÉSŐBB ADUNK TÁJÉKOZTATÁST!!!!

Megértésetekben bízva maradunk tisztelettel

Feltserné Hegedűs  Klára                                          Semsei Rudolf

óvodavezető                                                                 elnök

Budapest, 2020. 03. 14.