Jelentkezés 2019/20

Óvodánkba szeretettel várjuk a XI. kerületi katolikus családok óvodáskorú gyermekeit.

2019. április 05-én, pénteken lesz az óvodai nyílt nap,  itt tudnak regisztrálni.

A 2019-2020-as nevelési évre a jelentkezési napok:
              április 24-én, szerdán
              április 25-én, csütörtökön
              április 26-án, pénteken,

mindegyik napon 13:00-17:00 óráig.

Kérjük a kedves szülőket, hogy ezt megelőzően, 2019. április 17-én estig a motivációs levelet (max. 2 oldal terjedelemben) szíveskedjenek elküldeni az óvodavezetés számára a gellertovoda.iroda@gmail.com címre az alábbiak szerint:
1. A gyermek és családjának rövid bemutatása
2. A család hitélete, közösségi hovatartozása
3. A szülők esetenként tudják-e támogatni az óvodát, ha igen, milyen tevékenységgel?
4. Miért szeretnének a Szent Gellért Óvodába járni?

A jelentkezés feltételei:

- Betöltött harmadik életév

- XI. kerületi állandó lakóhely

- Szobatisztaság

Mit kell hozni a jelentkezésre?

- lakcímkártya (gyermeké és szülőké is, XI. ker. állandó lakcímmel)

- a gyermek születési anyakönyvi kivonata, vagy személyazonosító igazolványa,

- a gyermek TAJ kártyája,

- egyházi ajánlás (plébánosi, lelkészi).

Kérjük, a jelentkezésre feltétlenül a gyermekükkel együtt jöjjenek, lehetőség szerint az édesanya és az édesapa is!

A felvételi bizottság május 9-ig minden családot levélben értesít a felvétel eredményéről. Akiket nem tudunk felvenni helyhiány miatt vagy egyéb okokból, azoknak még lehetőségük lesz jelentkezni májusban másik óvodába.