Fenntartói tájékoztatás a jelentkezésről

Kedves Szülőtársak!

Számunkra minden év tavasza izgalommal teli: búcsúzkodunk és köszöntünk. Megszámoljuk, hány nagycsoportosunk nőtte ki a Szent Gellért Óvodát, és kíváncsian várjuk, hogy kik érkeznek az iskolába menők helyére. Egymásra figyelő közösségként legelőször a már hozzánk kötődő családok kérését teljesítjük: a következő tanévtől belőlük kerülnek ki legkisebb óvodásaink. S hogy gazdagodni, színesedni tudjunk, a fennmaradó helyekre újak jelentkezését fogadjuk.
Évről-évre egyszerre büszkeség és kihívás, amikor jócskán nagyobb igénnyel szembesülünk, mint amennyit teljesíteni tudunk. Idén sincs ez másként. Ezért minden, az óvodánkat bizalmával megtisztelő, hozzánk igyekvő családdal őszintén tudatni szeretnénk, hogy ezúttal a szokásosnál is csekélyebbek a lehetőségeink. Mindenkit barátsággal és jó szívvel kérünk: annak tudatában jelentkezzen, hogy jószerivel valamennyi megüresedő helyünkre a már idejáró gyerekek kistestvérei várakoznak. Aki így is szívesen megismerkedne velünk, azt szeretettel várjuk beszélgetni, mi itt leszünk, de úgy éreztük, hogy mindezt meg kellett osztanunk Veletek.

Testvéri szeretettel:

Semsei Rudolf,