Óvodai felvételi szándék bejelentése a Szent Gellért Óvodába

Óvodai felvételi szándék bejelentése

Az Szent Gellért Óvoda jelentkezési lapjaként az alábbi felület szolgál. A jelentkezés beküldésének határideje április 27 déli 12 óra. A jelentkezés beérkezéséről a rendszer a megadott email címre automatikus visszaigazolást küld, aminek a mellékletét kérjük hozzák magukkal a jelentkezési napokra. Ezt követően a felvételi döntésről legkésőbb 2021. május 3-án értesítést küldünk. Ezzel egy időben értesítenünk kell a körzetes óvodákat is, amennyiben gyermeküket fel tudtuk venni óvodákba, hogy ilyen módon férőhelyeik felszabaduljanak. A rendelkezésnek megfelelően a szükséges iratokat már csak a felvett gyermekekre vonatkozóan fogjuk kérni, de legkésőbb az első óvodai nevelési napon.
Amennyiben a rendeletek a jelentkezés menetében változtatást tesznek szükségessé azokról a honlapon fogunk tájékoztatást adni a későbbiekben.